Zitzi Carseat Pro

Všechno co byste měli vědět

TROCHU DO HLOUBKY

Pojďme do detailů

Na cestách bezpečně

Speciální zádržný systém, který spojuje bezpečné a funkční sezení.

Autosedačka Carseat Pro má flexibilní opěradlo, které umožňuje aktivní sezení i odpočinek. Usnadňuje aktivitu, posturální kontrolu a snižuje riziko střižných sil. 

Kromě těchto možností přizpůsobení, které jsou od počátku obsaženy ve výrobku, jej lze také doplnit různým příslušenstvím.

Nákup je možno realizovat prostřednictvím příspěvku od ÚP.

NAstavení

Zádržný systém ZITZI Carseat Pro vyniká svojí maximální nastavitelností. 
V tomto videu si můžete prohlédnout zásadní rozdíly oproti běžným autosedačkám.

Nastavitelná OPĚRKa

Nastavitelná záda s individuálně nastavitelnou oporou trupu umožňují tříbodovou oporu pro lepší kontrolu držení těla, což snižuje riziko chybného nastavení a zvyšuje možnosti aktivity.

Třícestná boční opora pomáhá zlepšit posturální kontrolu, snižuje deformace a umožňuje tak dosáhnout vyšší úrovně aktivity. Zde můžete buď korigovat, nebo kompenzovat deformace, což umožňuje udržet optimální polohu v sedě.

úhel zádové opěrky

Zádová opěrka se skloní k zadní části automobilové sedačky a kopíruje její úhel, takže můžete snadno měnit aktivní a klidovou polohu v autě.

Pánevní oblast

Pánevní prohlubeň na sedačce usnadňuje aktivitu, posturální kontrolu a snižuje střižné síly. Jiné systémy využívající rovný povrch nevyhnutelně vedou k zadnímu náklonu pánve uživatele.

Nastavitelná část pro nohy

Hloubka sedáku, addukce a abdukce jsou plynule a přesně nastavitelné. Systém Delfi Pro umožňuje nastavit hloubku sedáku až o 10 cm, čímž se dosáhne nejpřesnějšího přizpůsobení, jaké si lze představit, a zároveň umožňuje, aby vaše řešení “rostlo” s uživatelem. Umožňuje také vytvořit otevřený úhel v oblasti boků.

CRASH TEST

Zádržný systém Zitzi Carseat Pro je crashtestován ve švédském VTI a schválen podle normy EU ECE-R44.04. Splňuje všechny potřebné požadavky. Zitzi Carseat Pro je schválen pro umístění po směru jízdy a použití standardního tříbodového bezpečnostního pásu vozidla. Pro lepší fixaci hrudníku je možno použít další příslušenství. Při montáži do speciálně upravených vozidel se poraďte s osobou, která vozidlo upravila.

Vyrobeno ve Švédsku

Produkty ze Švédska vždy vynikají svým důrazem na bezpečnost. U speciálního zádržného systému Zitzi Carseat Pro tomu není jinak.

Příslušenství

Jaké doplňky oceníte?

Otočná základna

Otočná základna je velmi komfortním doplňkem pro snadné nakládání pasažéra do auta. Umožňuje vytočit sedačku ven z auta a po připoutání pětibodým pásem ji zase vrátit zpět.

Přídavná pánevní opora

Dodatečná pánevní opora ještě více zvyšuje stabilitu a pomáhá s polohování v případech stranové asymetrie.

Stolek

Stolek Zitzi

Stupátko

Výškově nastavitelné stupátko pro lepší oporu a odlehčení stehen.

PODROBNOSTI

Barvy potahů

Šedá
Červená
Modrá
Alcantara
Bezplatná konzultace

Domluvte si
nezávaznou konzultaci

PODROBNOSTI

TECHNICKÉ DETAILY

 Velikost 2Velikost 3
Výška uživatele95-135 cm115-155 cm
Hmotnost uživatele15-25 kg15-36 kg
Šířka sedu34 cm34 cm
Hloubka sedu27-36 cm32-41 cm
Šířka hrudníku14-24 cm16-26 cm
Výška podpaží22-29 cm26-33 cm
Rozdíl délky nohou10 cm10 cm
Abdukce / addukce-9°/+18°-9°/+18°
Scroll to top